Ženy

Panna od narodenia až do smrti

Toto znamenie zverokruhu je považované za vyslovene ženské, takže tieto dámy priam oplývajú ženskosťou. Medzi ich pozitívne stránky patrí najmä ich vysoká inteligencia. Patria k tým bystrejším a tvorivá práca je pre nich hotová hračka. Situácie vo svojom živote riešia hlavne prakticky, pričom využívajú svoje logické myslenie. Ďalšou charakteristickou vlastnosťou je ich slušnosť, ktorá môže byť v niektorých prípadoch až prehnaná. Platí to hlavne v období ich detstva, kedy nedokážu odporovať svojim rodičom, autoritám či iným osobám vo svojom okolí, takže neraz ostávajú v úzadí. To všetko umocňuje aj fakt, že patria k hanblivejším ženám.
 
fantazie

Nie sú dokonalé

 
Ak nechcete pannu rozčúliť, snažte sa v jej prítomnosti všetko odkladať na svoje miesto. tieto ženy totiž patria k tým najporiadkumilovnejším osobám na svete. je zaujímavé, že medzi ich negatívne vlastnosti, patrí aj lenivosť. Takže o tom, či bude panna v dospelosti neustále behať s vysávačom, alebo celý deň presedí pred gaučom, rozhoduje hlavne ich výchova. No a keď už sme pri tých mínusoch, tak nebuďte prekvapení, keď ani po rokoch neprídete na to, čo vašu pannu rozčúli, alebo naopak poteší, pretože nevypočítateľnosť je ich druhé „ja“.
 

Panny a muži

 
Ženy narodené v znamení panny by si za svojich partnerov, mali nájsť mužov v znamení škorpióna, alebo kozorožca. Rybám, strelcom, či váham, by sa mali naopak vyhnúť.

horoskop
 
Čo sa vzťahov týka, panny dokážu byť dosť komplikované. Na jednej strane patria k ženám, ktoré dokážu milovať doslova celým srdcom. V ich prípade to ale môže predstavovať aj problém. na svojom partnerovi totiž nedokážu nájsť nič zlé, no mnohokrát ani nič dobré. Berú ho takého, aký je a preto svoju hlavu nezaťažujú myšlienkami o tom, ako by sa ich partner mohol zmeniť. Možno si teraz hovoríte, že ide o ideálnu ženu, v skutočnosti to tak však nie je, pretože vzťah bez hádok časom stratí svoju iskru.